PIRKIMO SĄLYGOS

PRISTATYMO SĄLYGOS

UAB „Ludona“ elektroninėje parduotuvėje (toliau – “Parduotuvė”) pirktas prekes Lietuvoje priklausomai nuo užsakymo dydžio pristato UAB „Ludona“ (toliau – “Pardavėjas”), logistikos kompanijos arba siuntų tarnybos, su kuriomis sutartiniu pagrindu bendradarbiauja Pardavėjas. Pardavėjas pasirenka logistikos kompaniją pristatymui savo nuožiūra ir siekdamas optimaliausio pristatymo būdo pirkėjui (mažiausia kaina, greičiausias pristatymas). Pirkdami prekes iš Parduotuvės jūs automatiškai su šiomis sąlygomis sutinkate.

–              Į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė) siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas.

–              Į kitus Lietuvos miestus siuntos pristatomos per 2-3 darbo dienas. Šalyje skelbiamo karantino metu siuntos į Kuršių Neriją pristatomos nebus.

–              Į Latviją ir Estiją siuntos pristatomos 1 kartą per savaitę.

–              Prieš siuntą pristatant, su Gavėju gali susisiekti kurjeris, kad įsitikinti, ar Gavėjas siuntą priims sutartu laiku.

–              Apie trūkstamas prekes pirkėjai informuojami prieš išsiunčiant užsakymą klientui. Užsakymas bus vykdomas tik dėl jo vykdymo eigos iš naujo susitarus su klientu.

–              Gavėjui siuntos neatsiėmus sutartu laiku, ji grąžinama Pardavėjui, tačiau pinigai pirkėjui grąžinami tik už prekes. Iš užsienio grąžinamoms siuntoms taikomas ir grąžinimo mokestis, lygus pristatymo mokesčiui.

UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS

–              Parduotuvėje priimami užsakymai ne mažesni nei 50,00 Eur plius PVM (į šią sumą neįtraukiami pristatymo kaštai).

–              Užsakymai Parduotuvėje priimami kasdien visą parą ir baigiami rengti išsiuntimo dienomis iki 12:00 val.

–              Pirkėjui užsakymą pateikus vėliau nurodyto termino, siuntos parengimas perkeliamas į sekančią artimiausią prekių išsiuntimo dieną.

PREKIŲ PAKAVIMAS

  • Produktai pakuojami į įvairaus dydžio kartonines dėžes bei kitokias pakuotes pagal konkretaus užsakymo specifiką (asortimentą, svorį, vienetų skaičių ir t.t.), kuriose gali būti skirtingų rūšių užsakyti produktai.

PRODUKTŲ KAINOS

–              Parduotuvėje produktų kainos nurodytos su įskaičiuotu PVM (pridėtinės vertės mokesčiu).

–              Parduotuvėje nurodomos produktų kainos be pristatymo kaštų, jei užsakymo vertė mažesnė už 100 Eur be PVM

–              Pristatymo mokestis skaičiuojamas prieš mokėjimo už prekes atlikimą ir jo dydis priklauso nuo užsakymo svorio ir tūrio.

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Parduotuvėje taikomas tik bekontaktis atsiskaitymas internetu per mokėjimo sistemą PAYSERA.

*SPECIALIOSIOS BEKONTAKČIO PRISTATYMO SĄLYGOS KARANTINO METU

Siekiant apsaugoti klientus ir darbuotojus, yra vykdomas bekontaktis siuntų pristatymas. Tai reiškia, jog siuntos perdavimo procedūra atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp kurjerio ir gavėjo. Šis pristatymo būdas galios iki karantino pabaigos.

Tapatybei nustatyti GAVĖJAS privalo asmens dokumentą parodyti per atstumą.

Užsakomieji krovos darbai vykdomi tik iki privačių patalpų durų.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.

Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti atspausdintą kasos kvitą arba PVM sąskaitą faktūrą ir keitimo/grąžinimo formą. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu ludona@ludona.lt .

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti išsiųstos registruota siunta arba pristatytos adresu UAB LUDONA, Metalo g. 19C, Vilnius LT-02190.

Pardavėjas  turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, arba jei ji buvo pagaminta ar pakoreguota pagal individualų užsakymą (speciali prekės spalva, specialūs prekės išmatavimai ir pan.).

Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Užsakymo siuntimo išlaidos neapmokamos.

Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.

Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“