UAB „Ludona“ – nuo 1994 metų sėkmingai dirbanti įmonė, pritraukianti vis daugiau klientų savo didžiule patirtimi, profesionalumu ir vis platėjančiu asortimentu bei naujovėmis. 2014 metais mūsų įmonė tapo “Baltosios bangos” – už skaidrų verslą. Taip pat 3 metus turime “Gazelės” apdovanojimą. 2017 metais mūsų įmonė gavo ISO sertifikatą.

Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba vienkartiniais indais, silikonizuotu kepimo popieriumi, plastikiniais hermetiškais kibirėliais ir indeliais,  pakavimo maišeliaisplėvele, įvairios paskirties plastikinėmis pakuotėmis, pagamintomis iš PS, PP, PET, OPS. Didelę paklausą turi kibirai maistui išsinešti.

Įmonė turi kelias parduotuves Vilniuje, kurios sėkmingai vykdo mažmeninę prekybą. Klientams pageidaujant, mūsų darbuotojai aplanko įmones, konsultuoja parenkant patikimą pakuotę prekėms, suteikia informaciją apie pakuotes ir jų technines galimybes.

Šiandien savo produkciją parduodame ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir Europos šalyse. Ludona yra oficiali Baltarusijos įmonės Aliansplast atstovė Lietuvoje.